Skip Navigation

Popis aplikace

K aplikaci objednané nažehlovačky úplně postačí starší žehlička bez napařování. Snadno si tak vytvoříte originální tričko, které nikdo nevlastní. 

 

Příprava objednaných nažehlovaček

Priprava nazehlovacky Objednané nažehlovačky jsou většinou již připraveny přímo k aplikaci na vybrané bavlněné tričko. V ojedinělých případech je potřebé nůžkami jednotlivé nažehlovačky od sebe oddělit. Nažehlovačky jsou přilepeny na průhledné přenosové fólii.

 

 

 

 

Umístění nažehlovačky na tričku

Přiložení na tričko Vybranou nažehlovačku umístíme do pozice ve které chceme aplikovat její nažehlení. Nosná průsvitná vrstva nažehlovačky musí směřovat vzhůru. 

 

 

 

 

 

 

Samotné nažehlení

Presvědčíme se, že máme nastavenou žehličku na teplotu okolo 170 stupňů. Lepší je nastavit nižší teplotu a v případě potřeby přidat. Jestliže nastavíme vysokou teplotu, dojde ke zkroucení nosné vrstvy a k poškození nažehlovačky.

Samotné nažehlení provedeme s co největím přítlakem po dobu cca 15 - 20 sekund, přičemž dbáme na to, abychom nevynechali žádné místo nažehlovačky.

 

Odstranění nosné transparentní fólie

Odstranění fólie Odstranění fólie doporučujeme provádět až v okamžiku, kdy je fólie studená. Přičemž je vhodné postupovat oaptrně a pomalu.

Neonové barvy jsou při odstraňování fólie trochu problematické a je nutné nechat fólii vždy vychladnout, jinak bude docházet k odlepování  potisku. Je nutné postupovat pomalu a opatrně. V případě, že někde dojde k odlepení, ihned místo opět zaželíme a vyčkláme na vychladnutí.

 

 

Postupná aplikace ostatních potisků

Postupná aplikace Stejným způsobem provedeme aplikaci dalších nažehlovaček, přičemž dbáme na to, aby nedocházelo k zažehlování již nažehlených motivů, které mají odstraněnou přenosovou transparentní fólii. Mohlo by dojít k poškození nebo přilepení na žehličku. Poškození nebo přilepení nastává vetšinou v případě, že máte vysokou teplotu žehličky. Je tedy vhodné se tomuto vyhnout.